Mirė se vini nė faqen tonė tė internetit!                 ENG | ALB | SER

 

 

   Dokumentet e kurrikulės (faza e parapilotimit

 

       

 

 

Dokumente tjera tė projektit

 

1. Dizajnimi dhe aplikimi i mjeteve tė planifikimit pėr planet sektoriale vjetore dhe shumėvjeēare

2. Raport mbi vlerėsimin e nevojave pėr zhvillim tė kapacitetit tė Drejtorive Komunale tė Arsimit

3. Doracaku i zhvilluesve tė kurrikulumit

4. Udhėzime Operacionale pėr Hartuesit e Kurrikulumit

 

 

 

 


Pėrditėsimi i fundit: 11 prill 2013

 

Ballina        Lajme        Aktivitete        Partnerėt        Kontakti        Vegėza        

Copyright © EU EDUCATION SWAp Project